Tisztelt Szülők!

Szeretnénk tájékoztatni Önöket a június 2-26. között elrendelt ügyeleti időszak
munkarendjéről.
Gyermekfelügyeletet az előre jelzett szülői igénynek megfelelően 7-17 óra között
biztosítunk. Amíg a gyerekek tananyagot kapnak, intézményünk biztosítja a digitális
eszközökhöz való hozzáférést. Az összevont ügyeletre való tekintettel nem tudjuk garantálni
a személyre szabott, mindenre kiterjedő pedagógiai megsegítést. A szülők a gyermeket az
iskola bejáratáig kísérhetik, délután is ott várják őket az előre egyeztetett időpontban.
Ügyeleti terem a 2. emeleti rajzterem, illetve igény esetén az informatika termet
használhatják a diákok. Az igényelt étkezést intézményünk biztosítja, ebédelni 12:30 körül
mennek a gyerekek.
Kérjük a fentiek tudomásul vételét!

Intézményvezetés

Kedves Szülők és Diákok!

Kérjük, hogy minden tankönyvet, munkafüzetet valamint az iskolai könyvtári könyveket az alábbi időpontokban hozza vissza és adja le Hajdu Gézának a könyvtárban! Az első és a második osztályosok tankönyveit, munkafüzeteit a jogszabályoknak megfelelően nem szedjük vissza. Azonban a könyvtárból kölcsönzött könyveket az alábbi időpontok bármelyikében behozhatják.

Június 5-én pénteken 13-15 óráig: 8. évfolyam

Június 9-én, kedden 9-11 óráig: 3. évfolyam

Június 9-én, kedden 11-13 óráig: 4. évfolyam

Június 10-én szerdán 9-11 óráig: 5. évfolyam

Június 10-én szerdán 11-13 óráig: 6., 7. évfolyam

Köszönettel: Iskolavezetés

Tisztelt Szülők!

Ezúton értesítjük Önöket, hogy a 215/2020 (V. 20.) kormányrendelet alapján 2020. május 25-től az óvodát és bölcsődét újra nyitjuk. Az eddig érvényes veszélyhelyzetre kiadott szabályokat Budapest területén kívül feloldották. Intézményeinkben természetesen ezután is kiemelt figyelmet fordítunk a megelőzésre, fertőtlenítésre. A várhatóan magasabb csoportlétszámok miatt nem tudjuk garantálni, hogy a gyermekek közti érintkezés ne okozhasson estleges egészségügyi kockázatot.

Amennyiben az óvodai, bölcsődei ellátást hétfőtől igénybe szeretnék venni, kérjük péntek reggel 8 óráig jelezzék a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. email-címen.

Amennyiben későbbiekben szeretnék gyermekük számára igénybe venni az ellátást, kérjük jelezzék két munkanappal korábban!

Intézményvezetés

Szeretettel köszöntjük!

Elérhetőségeink:

Géza Fejedelem Református Általános Iskola, Óvoda és Bölcsőde

Igazgató: Szanyó István

Telefonszámok:
Titkárság: 06 27/350-031
Igazgató:  06 27/380-177
Óvoda/Bölcsőde: 06 27/380-214

fax: 06 27/350-031

Levelezési cím: 2621 Verőce, Garam u. 8-10.

Számlaszám (Unicredit Bank): 10918001-00000023-20480003

Étkezések lemondása a következő e-mail címeken: