Ezúton tájékoztatjuk Önöket az intézményi ügyelettel kapcsolatban:

• Az ügyeletet igénybe venni - a kormányrendeletben meghatározott, 5 főben maximalizált csoportlétszám miatt - csak mindkét szülő munkáltatója által kitöltött igazolással lehet.
  • Az ügyelet igénylésére szolgáló munkáltatói igazolás, valamint a gyermek egészségi állapotáról szóló nyilatkozat letölthető a www.veroceiskola.hu címről.
  • Az ügyeleti igényeket - az előzetes szervezési feladatokra való tekintettel – legalább két munkanappal korábban kérjük jelezni a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen.
  • A szülő gyermekét az intézmény bejárati ajtajáig kísérheti, onnan az intézmény dolgozói veszik át a gyermeket.
  • Távozáskor a szülő gyermekét az intézménnyel előre egyeztetett időpontban a főbejárat előtt várja.
  • Az intézmény a szülő által jelzett igény szerint étkezést biztosít.
  • Az iskola maszkot nem tud biztosítani a gyerekek számára, erről a szülő gondoskodjon.
  • Gyermekek egymástól való biztonságos távolságának betartásáért nem tudunk felelősséget vállalni.

Letölthető nyilatkozatok: