Tájékoztatás az étkezési díjak változásáról

Tisztelt Szülők!

2022. május 1-től az élelmiszer alapanyagok drasztikus áremelkedése miatt a Szolgáltató – és ezáltal mi is – kénytelenek vagyunk az étkezési díjakat megemelni az alábbiak szerint:
bölcsőde étkezési térítési díja: bruttó 740 Ft/nap
óvoda étkezési térítési díja: bruttó 775 Ft/nap
iskolai ebéd térítési díja: bruttó 590 Ft/nap 50 %-os kedvezményes ár: bruttó 295 Ft/nap
iskola napközi térítési díja: bruttó 890 Ft/nap 50 %-os kedvezményes ár: bruttó 445 Ft/nap

Mivel az állami támogatás és a szülői befizetések mellett intézményünk is jelentős összeggel járul hozzá a gyermekek étkeztetéséhez, ismételten felhívjuk a figyelmet az előre ismert hiányzások esetén az étkezés időbeni lemondására az ismert e-mail címeken vagy a füzetben. Ha betegség akadályozza a gyermeket, azt is első lehetőséggel kérjük jelezni, a hiányzás első napján az étel az ebédlőből és az óvodából ételhordóban elvihető, mert lemondani nem tudjuk, csak a következő naptól.

Segítségüket és megértésüket köszönjük.

Szanyó István        Bükki Ilona
igazgató               gazdasági vezető